AquaLux

AquaLux je inovativní technologie, která proudem aqua-séra se spirálovým prouděním speciálními koncovkami spojuje v jediné aplikaci možnosti hloubkového vyčištění pleti  s hlubokou hydratací, regenerací, zlepšením její textury a ochranou před vnějšími nepříznivými vlivy. K výrazným účinkům dochází u pleti poškozené sluncem, u jemných linek a vrásek, mastné pleti, mílií, začervenání i u akné. 

AquaLux koncovky mají různé velikosti a tvrdost pro všechny typy pleti a umožňují spirálové tlakové proudění aktivních aqua-sér do pleti. Stejná koncovka má i podtlakovou funkci zajišťující extrakci částic z kůže. 

Dodávaná aktivní pleťová aqua-séra obsahují množství aktivních účinných látek zajišťujících účinný peeling, hydrataci, výživu a projasnění pleti již od první aplikace. Přírodní rostlinné extrakty z bambusu, rajčat a granátového jablka pleť detoxikují a oživují. Rostlinné EGF polypeptidy, přirozeně stimulují rychlejší tvoru kožních buněk a udržují ji tak pružnou, hladkou a hydratovanou. Obsažený vitamín E navíc zabraňuje jejímu poškození volnými radikály. Produkt je sterilní a dodávaný v bio-kvalitě s důrazem na protizánětlivost.

Aplikace je tak rychlá, účinná a přizpůsobená každému typu a struktuře pleti. Bezprostřední výsledky jsou bez vedlejších účinků a bez hojení. AquaLux je vhodný jako samostatné i kombinované ošetření pleti

Chcete vědět více? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás.

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.