iCM Intelligent Contouring Master 

s technologií CoEx™ ( HIEMT + HIEMS )

iCM mění pravidla tělové péče pro medicínské a kosmetické aplikace. Nová technologie, která je tím, čím byl botox pro obličej v 90.letech: revolucí. Tělo je nový obličej... Nově přidaná technologie CoEx™ 

Úspěch je ve výzkumu

Zpevněné břišní svaly, jejich tonus a objem, vyrýsovaná postava, posílený střed těla, zaměření na zvýšení rozvoje svalů a snížení lokalizovaných tukových zásob. Výsledek, na který Vám běžná posilovna nebude stačit a to díky patentované technologii supra-maximálního body-formingu přístroje iCM Intelligent Contouring Master, certifikovaného pro EU. 

Je to jediný přístroj svého druhu, která má v každé hlavici unikátní kombinaci dvou technologií: HIEMT ( zkratka z anglického názvu - význam: vysoce intenzivní  elektromagnetická terapie ) a HIEMS ( zkratka z anglického názvu - význam: vysoce intenzivní elektrická stimulace ). Tuto kombinovanou technologii s označením CoEx™ ( Complement Excitation ) najdete jen v přístrojích iCM. Excituje svaly a tukovou tkáň v různých hloubkách, různým přístupem, synchronizací a technologiemi.

iCM Intelligent Contouring Master využívá  nejvyšší možnou bezpečnou intenzitu elektromagnetického pole ( nad 9 Tesla ) vysílaného do svalů při současně velmi krátkých kontrakcích těchto svalů v řádu tisícin sekundy, při kterých nedochází k uvolňování kyseliny mléčné do svalů a následné bolestivosti známé z klasického cvičení.

Odlišnost je v detailu

iCM Intelligent Contouring Master využívá pro aplikaci samostatnou, čistě elektromagnetickou a elektrickou energii bez tepelné zátěže svalů např. radiofrekvencí. Díky tomu dosahuje maximálních intenzit supramaximálních kontrakcí bez rizika nadměrné tepelné zátěže svalů.

Během 30ti minutové terapie vykonají vaše svaly díky iCM Intelligent Contouring Master více než 30.000 supramaximálních kontrakcí. Takto intenzivní cvičení a bez rizika poškození svalů nejsme svojí vůlí schopni např. cvičením nijak napodobit.

Technologie CMslim Contouring Master je určena jak pro běžnou populaci ( hubnutí a současné posílení svalstva ), tak i pro aktivní sportovce k zásadnímu zvýšení efektu jejich workoutu. 

Co očekávat?

Podle praktické zkušenosti klientů iCM Intelligent Contouring Master jsou při terapii sestávající z doporučených šesti aplikací po 30 minutách úbytky podkožního tuku a navýšení svalové hmoty průměrně o 20%, ale i dvojnásobně, až 40%, dle výchozího stavu. To vše bez rekonvalescence spojené s bolestivostí spojenou s cvičením přetížených dané svalových partií.   iCM Intelligent Contouring Master pracuje patentovaným způsobem kombinace HIEMT a HIEMS se snížených uvolňováním bolestivé kyseliny mléčné do svalů. 

Vytvářené supramaximální kontrakce svalů jsou nezávislé na funkci a vůli našeho mozku, mají daleko vyšší frekvenci HIEMT a podporu HIEMS, která eliminuje relaxační fázi svalu. Supramaximální kontrakce iCM Intelligent Contouring Master tak využijí 100% svalových schopností a 100% času, což nesrovnatelně zvyšuje přirozenou fyziologickou zátěž, která je nutnou podmínkou potřebnou pro růst svalů.

Úbytek lokalizovaného tuku je obvykle vyšší než 20% a to je významné posílení zdravého metabolismu. Technologie snižuje i množství viscerálního, hluboko uloženého tuku přirozeným účinkem indukovaného metabolismu. Svaly k výrobě kontrakcí potřebují velké množstí energie primárně získávané z adenosintrifosfátu (ATP) a sekundárně z kreatinfosfátu a glykogenu. Pokud jsou tyto zdroje vyčerpány, katabolické procesy v těle probíhají ve formě lipolýzy - tj. rozkladu uložených tukových buněk na volné mastné kyseliny a glycerol. Tyto uvolněné molekuly fungují jako zdroj energie pro zvýšenou svalovou aktivitu a metabolismus těla a jsou pro body - contouring klíčové.

Podívejte se i na studii.

Výsledky budete vnímat od první aplikace, maxima dosahuje terapie 2-4 týdny po ukončení programu. Na dalším progresu můžete i po té dále pracovat.

Bonus: HIPEX - posílení pánevního dna

Volitelným příslušenstvím přístroje iCM Intelligent Contouring Master je hlavice HIPEX ( Highly Intensive Pelvic Excercise ) - vysoce intenzivní posilování pánevního dna.

HIPEX aplikace je ekvivalentní cvičení tisíců kontrakci v jediném půlhodinovém ošetření. Oslabené svaly pánevního dna posilují se širokou škálou pozitivních účinků:

U žen se především zlepšuje (i) kvalita sexuálního života ( zvýšená neuro senzitivita ), (ii) stav pánevního dna srovnatelný s dobou před porodem a (iii) vymizení inkontinence.

U mužů se především zlepšují (i) problémy prostaty a (ii) problémy s erekcí.

Principem aplikace je posílení svalů pánevního dna elektromagnetickou energií. Procedura probíhá v běžném oblečení, v sedě na pohodlném křesle. Tisíce stimulovaných kontrakcí jsou provedeny mnohem větší silou než jsme schopni vyvolat vlastní vůlí.

U obou pohlaví se díky posilování svalů pánevního a prokrvení orgánů zlepšuje práce močového měchýře a tlustého střeva se všemi s tím souvisejícími pozitivními změnami.

HIPEX terapii je vhodné absolvovat v rozsahu přibližně šesti aplikací během 2-3 týdnů, následně udržovací aplikace: jedna až dvě do roka - ale lze aplikovat i každý měsíc, žádné "předávkování" nehrozí.

To nejlepší na konec: dlouhodobé partnerství

Na vynikající výsledky iCM Intelligent Contouring Master si snadno zvyknete a budete chtít prozkoumat obzory možností vašeho těla. Mnozí provozovatelé Vám po úvodní sérii šesti potřebných aplikací v dané lokalitě umožní pravidelný přístup k této technologii formou členství nebo předplatného za výborné ceny.

Získejte sebedůvěru k následnému rozvoji svých vlastních cvičení: iCM Intelligent Contouring Master výrazně pomáhá těm, kteří mají nadváhu a současně slabé svaly středu těla, aby dosáhli rychlejších výsledků, které jim zvednou sebevědomí a podpoří přirozenou fyzickou aktivitu a zdravější životní styl.

Chci vědět víc: