CMslim Contouring Master

Supra-maximální indukovaný body-forming HI-EMT

Highly Intensive ElectroMagnetic Muscle Treatment

Předefinované kontury těla. 

Nová generace s intenzitou 7 Tesla.

CMslim využívá patentovaného principu HIEMT - vysoce intenzivní elektromagnetický zákrok. Velmi rychlé, pouhé mikrosekundy dlouhé elektromagnetické pulsy indukují energii pro svalové kontrakce v oblasti zákroku. CMslim aplikace je podobná přirozeným kontrakcím svalů, ale v mnohem větší frekvenci a síle než naše tělo dokáže přirozeně vytvořit, při zachování bezpečnosti - přístroj je certifikován jako zdravotnický prostředek. Technologie je FDA certifikována. Fenomén indukovaných rychlých stahů se nazývá supramaximální kontrakce a během půlhodinové aplikace jich vaše tělo provede více než 36.000.Tisíce opakovaných hlubokých supramaximálních kontrakcí přestaví vaše svaly, zvýší metabolismus tuků a tím i jeho podkožní redukci ( včetně hlubokého viscerálního tuku ). 

Tento princip vede k vynikajícím výsledkům, více než 36.000 indukovaných supramaximálních kontrakcí se dá přirovnat ke stejnému množství leh-sedů nebo kliků. To vše během půlhodinové, bezbolestné a komfortní aplikace. 

CMslim díky supramaximálním kontrakcím bezpečně donutí svaly k adaptaci a hluboké remodelaci vnitřní struktury. Klíčovým zdrojem energie je právě okolní tuková tkáň. Remodelace je tak dokonalá: ztráta podkožního tuku a viditelné zvýraznění svalů během jediné aplikace. 

CMslim je revoluční novou generací ve světě známé původní první generace FDA certifikované technologie s intenzitou 2,5 Tesla. Vše podložené ověřenými klinickými studiemi.

CMslim aplikace trvá 30 minut, přístroj má uloženo velké množství protokolů vhodných pro muže i ženy, zahrnuje množství tělesných partií ( abdomen, hýždě, paže, stehna ad. ). Počet doporučných opakování 4 po dobu 2 týdnů. 

Nová generace CMslim má též integrované aplikace pro ženy na posílení pánevního dna HIPEX ( Highly Intensive Pelvic Excercise ) ovlivňujíc pozitivně např. poporodní stavy a projevy inkontinence. 


Chci vědět víc: