CMslim Contouring Master 

Supra-maximální indukovaný body-forming 

HIEMT NO•HEAT technologie

Úspěch je ve výzkumu

Zpevněné břišní svaly, jejich tonus a objem, vyrýsovaná postava, posílený střed těla. Výsledek, na který Vám běžná posilovna nebude stačit a to díky HIEMT NO•HEAT patentované technologii přístroje CMslim Contouring Master, jediného svého druhu, certifikovaného v EU a notifikovaného Stárním ústavem pro kontrolu léčiv jako medicínská technologie.

CMslim Contouring Master tvoří samostatnou třídu, od všech podobných alternativ  formování těla elektromagnetickým polem se liší tím, že využívá vůbec nejvyšší možnou bezpečnou intenzitu elektromagnetického pole ( nad 7 Tesla ) vysílaného do svalů při současně velmi krátké excitaci těchto svalů v řádu tisícin sekundy, při které nedochází k uvolňování kyseliny mléčné do svalů a následné bolestivosti známé z klasického cvičení.

Odlišnost je v detailu

CMslim Contouring Master využívá pro aplikaci samostatnou, čistě elektromagnetickou energii bez tepelné zátěže: HIEMT NO•HEAT. Nepoužívá současně žádné další přídavné energie - např. radiofrekvenci zvyšující teplotu svalů. Důvod je prostý a logický, vychází ze somatologie i z praktické zkušenosti každého z nás: nejlepší výkony naše svaly nepodají v horku, když jsou přehřáté, ale v prostředí, které je tepelně nezatěžuje. Tepelná zátěž je kontraproduktivní, není pak možné využít takové intenzity supramaximálních kontrakcí. Klinická studie.

Jak to funguje?

Během 30ti minutové terapie vykonají vaše svaly díky CMslim Contouring Master až 30.000 supramaximálních kontrakcí. Takto intenzivní cvičení a bez rizika poškození svalů nejsme svojí vůlí schopni svojí vůlí nijak napodobit. Technologie CMslim Contouring Master je určena jak pro běžnou populaci, tak i pro aktivní sportovce k zásadnímu zvýšení efektu jejich workoutu. 

Co očekávat?

Podle praktické zkušenosti klientů CMslim Contouring Master jsou při terapii HIEMT NO•HEAT sestávající z doporučených šesti aplikací po 30 minutách úbytky podkožního tuku a navýšení svalové hmoty průměrně o 20%, ale i dvojnásobné, dle výchozího stavu. To vše bez bolestivosti dané kyselinou mléčnou ve svalech, která díky HIEMT NO•HEAT nevzniká.

Výsledky budete vnímat od první aplikace, maxima dosahuje terapie 2-4 týdny po ukončení programu, výsledky se poté i nadále mírně zlepšují.

Břicho, hýždě, boky, stehna, bicepsy... Po aplikaci CMslim Contouring Master budete připraveni do plavek a díky odpovídající ceně terapie si pořídíte i dovolenou a stále na tom budete finančně lépe než u některých "značkových" aplikací, které se u nás také nabízejí...

To nejlepší na konec: dlouhodobé partnerství

Na vynikající výsledky CMslim Contouring Master si snadno zvyknete a budete chtít prozkoumat obzory možností vašeho těla. Mnozí provozovatelé Vám po úvodní sérii šesti potřebných aplikací v dané lokalitě umožní pravidelný přístup k této technologii formou členství nebo předplatného. Tento přístup u nás nepraktikuje jiná značka, u některých by o to ani klient při ceně až 500€ za aplikaci zřejmě ani nestál :-)

Bonus: Modul HIPEX

High Intensity Pelvic Exercise

Volitelným příslušenstvím přístroje CMslim Contouring Master je modul HIPEX ( vysoce intenzivní posilování pánevního dna ) - pro stimulaci svalů pánevního dna. HIPEX aplikace je ekvivalentní cvičení tisíců kontrakci v jediném půlhodinovém ošetření. Oslabené svaly pánevního dna posilují a zlepšuje se tak podle cílové skupiny klienta kvalita sexuálního života ( zvýšená neurosenzitivita ), stav pánevního dna do doby před porodem nebo vymizení inkontinence. Bezbolestně, s rychlý nástupem, bez vedlejších účinků.

Principem léčby je posílení svalů pánevního dna elektromagnetickou energií. Procedura probíhá v běžném oblečení, v sedě na pohodlném křesle. Tisíce stimulovaných kontrakcí jsou provedeny mnohem větší silou než jsme schopni vyvolat vlastní vůlí. 

Kromě samotného posílení svalů pánevního dna dochází i pokud výraznému prokrvení orgánů malé pánve (u žen děloha, vagina, močový měchýř, tlusté střevo a u mužů prostata, močový měchýř i tlusté střevo) se všemi pozitivními důsledky.

HIPEX terapii je vhodné absolvovat v rozsahu přibližně šesti aplikací během 2-3 týdnů, následně udržovací aplikace: jedna až dvě do roka - ale lze aplikovat i každý měsíc, žádné "předávkování" nehrozí.

Chci vědět víc: