ELLISYS Plus je nejnovější generací mikrojehličkové radiofrekvence (RF). Tato generace nabízí oproti předchozím kompaktní provedení a zvýšení účinné RF energie aplikované do pole izolovaných nebo neizolovaných mikroskopicky tenkých zlatých jehliček. Nově je každý impuls RF terapie doplněn červenou a modrou LED terapií ke stimulaci a dezinfekci tkání.

Aplikační koncovka izolovaných jehliček je uspořádana do matrice 5 x 5 = 25 jehliček. Izolované jehličky se používají především pro aplikace, kdy chceme energii soustředit do hlubokých vrstev daných nastavenou hloubkou vpichu mikrojehliček ( např. 3D protokol, lifting, vrásky, linky, zvětšené póry )

Aplikační koncovka neizolovaných jehliček je uspořádana do matrice 7 x 7 = 49 jehliček nebo 7 x 2 = 14 jehliček. Neizolované jehličky se používají především pro aplikace, kdy chceme energii aplikovat do všech kožních vrstev podél daného vpichu mikrojehliček ( např. depigmentace, jizvy, akné ).

Hloubka průniku mikrojehliček obou typů je přesně nastavitelná v rozsahu 0,5 - 3,5mm s přesností 0,1mm. Výměna koncovek je uživatelsky snadná a rychlá.

ELLISYS Plus má velkou škálu nastavení, uživatel může volit jak výkon ( škála 1-10 ), tak i délku pulsu ( rozsah 100-900ms ), hloubku průniku jehliček ( 0,5-3,5mm po 0,1mm), opakovací nebo jednorázový režim vpichu.

ELLISYS Plus má tzv. Smart protokol - předdefinované parametry pro jednotlivé lokality ošetření.


Klinické protokoly

Chci vědět víc: