Vypnutí povolených kontur obličeje a zformování tuku v oblasti dolní poloviny obličeje a čelisti klasicky vyžaduje chirurgický facelifting. 

Uvedení inovativní metody ENDO•LASE však tuto praxi mění. Tato minimálně invazivní procedura využívá laserový paprsek k vypnutí tkáně, remodelaci kolagenu a v případě potřeby ke snížení přebytečného tuku. Hlavním účinkem je tedy vypnutí povislé kůže a současně rozpouštění tukových váčků.

ENDO•LASE se velmi odlišuje od mnohých estetických laserových procedur svojí efektivitou a trvanlivostí výsledků - to je dáno tím, že intenzivní laserová energie je přivedena a aplikována ve vnitřních strukturách kůže.

ENDO•LASE dosahuje vynikajících výsledků v obličejových partií v lokalitách nasolabiálek, brady, očního okolí, ale i v neobličejových - paže, břicho, stehna a kolena.

Minimálně invazivní laserový lifting

Vlnová délka 1470 nanometrů

Ultra tenká laserová vlákna

CE, FDA a ISO certifikovaná technologie


ENDO•LASE je univerzální laserový chirurgický systém pro množství indikací  z nichž nejzajímavější je využití na ambulantní minimálně invazivní intersticiální laserový lifting.

Multinásobný efekt působení ENDO•LASE v remodelaci hlubokých i povrchových vrstev pokožky a snížení laxity - vypnutí pojivových tkání spolu se stimulací novotvorby tvorby kolagenu a podporou metabolických funkcí extracelulární matrice.

ENDO•LASE je jednorázový bezpečný ambulantní zákrok bez anestezie s viditelnými výsledky, bez incizí, synergicky kombinovatelný s dalšími estetickými ošetřeními. 

Klíčem k úspěšnému zákroku je vlnová délka ENDO•LASE s vysokou konverzní efektivitou energie a selektivitou laserového paprsku, jehož hlavním chromoforem je extracelulární voda. 

Zatímco hemoglobin je chromoforem vlnové délky 980nm a proto je vhodná pro endovaskulární a hemostatické zákroky, je hlavním chromoforem vlnové délky 1470nm extracelulární voda. V kombinaci se skutečností, že tuková tkáň v místě zákroku má nižší obsah vody ( 10%-30% ) než extracelulární prostředí, je vlnová délka 1470nm ideální pro liftingové intersticiální estetické procedury s minimální rekonvalescencí - účinně rozpouští tuk a zároveň stimuluje produkci kolagenu.

Co Vás obvykle zajímá? 

Jaké jsou aktuální ceny laserového endoskopického liftingu na trhu: 


Obličej & podbradek

 35.000 Kč / 1.500 €

Obličej, podbradek & krk 

45.000 Kč / 1.900 €


Obličej, oči, podbradek & krk 

50.000 Kč / 2.100 €

Malé lokality: oční váčky, podbradek, horní ret 

25.000 Kč / 1.000 €

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás:

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.