ePEONY

Profesionální pleťové masky ePEONY:

Design & Model of Paris, France

FDA registered


Masky ePEONY obsahují více než 40 výhradně přírodní esencí a derivátů, které revitalizují pleť a žádné konzervační látky.

Přírodní látky, které jsou společným základem profesionálních masek ePEONY

Paeonia Suffruticosa ( pivoňka keřovitá ) je efektivní ma projasnění pleti, má antioxidační , protizánětlivý a zklidňující účinek.

Xylitol nazývaný též "dřevěný cukr" je přírodní organiscká sloučenina extrahovaná z břízy a buku, která zajišťuje hydrataci a zabraňuje její ztrátě. Výsledkem je zářivá, projasněná a zklidněná pleť.

Palmitoyl Tripeptide-5 je patentovaná látka, která zlepšuje výměnu mezi zdravými kožními buňkami za účelem udržení jejich vitality a zvyšuje produkci kolagenu. Tím redukuje vrásky a zlepšuje odolnost pleti projevům stárnutí.

Carthamus Tinctorius ( světlice barvířská ) udržuje hydrataci pleti účinnou stimulací kožních buněk. 


Maska ePEONY Elastic

Přírodní projasňující maska s výrazným efektem v boji proti projevům stárnutí pleti, parfemovaná esencí z damašské růže.

Pseudoalteromonas Ferment Extract má účinné glykoproteiny v boji proti vráskám. Jde o substance extrahované z mikroorganismů žijících v Antarktidě. 

Maitake Extract je výtažek z čínské houby, účinný katalyzátor syntézy kolagenu zvyšuje odolnost pleti vůči procesům stárnutí.

Ingredience: Paeonia Suffruticosa Flower Water, Canola Oil, Linseed Seed Extract, Shea Butter, Sugarcane Extract, Chondrus Crispus Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Rosa Damascena Flower Water, Grifola Frondosa Fruiting Body Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Rice Lipids, Fragrance.


Maska ePEONY Aqua Moisturizing

Přírodní hydratační maska s výrazným efektem v boji proti vráskám a stárnutí pleti, parfemovaná esencí z máty.

Aloe barbadensis ( aloe pravá ) hydratuje a zklidňuje pokožku. Bezprostřední účienk na suchou nebo podrážděnou pleť.

Centella asiatica ( pupečník asijský ) je rostlina známá jako tygří tráva, kterou si tato zvířata léčí svá zranění. Výtažky jsou antibakteriální s výrazným hojivým a zklidňujícím účinkem.

Hydrolyzovaný kolagen jednoduše proniká pokožkou a regeneruje její poškození. 

Paeonia Suffruticosa Flower Water, Canola Oil, Linseed Seed Extract, Shea Butter, Sugarcane Extract, Chondrus Crispus Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Marrubium Vulgare Extract, Centella Asiatica Extract, Rice Lipids, Fragrance.


Maska ePEONY Nutrition

Přírodní vyživující maska s výrazným efektem v boji proti vráskám a stárnutí pleti, parfemovaná esencí z kakaových semen.

Máslo z kakaových semínek je bohaté na přírodní bioaktivní polyfenoly zastavující stárnutí pleti a dále na minerály a vitamíny.

Máslo ze semínek amazonské palmy Murumuru má protizánětlivý a dezinfekční účinek. Udržuje hydrataci a zajišťuje správný poměr vody a oleje v pleti.

Máslo ze semínek Cupuacu ( kakaovník velkokvětý ) vyniká rychlou absorpcí do pleti s výrazným hydratačním účinkem. 

Ingredience: Paeonia Suffruticosa Flower Water, Canola Oil, Linseed Seed Extract, Shea Butter, Sugarcane Extract, Chondrus Crispus Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Rice Lipids, Royal Jelly Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Cacao Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Fragrance.


Maska ePEONY Pore

Přírodní maska s výrazným efektem redukce kožních pórů a vrásek s projasněním pleti, parfemovaná esencí zelených jablek.

Výtažek ze zelených jablek Applefenon je patentovaná látka, která zmenšuje póry, kontroluje produkci mazu a potlačuje histamin, který způsobuje alergie. 

Výtažek z květů Robinia Pseudoacacia ( trnovník akát ) je efektivní antiaging látka projasňující pleť.

Výtažek z čajových listů má výrazný efekt na sterilizaci pleti. Likviduje bakterie a čistí pleť. 

Ingredience: Paeonia Suffruticosa Flower Water, Canola Oil, Linseed Seed Extract, Shea Butter, Sugarcane Extract, Chondrus Crispus Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Rice Lipids, Royal Jelly Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Cacao Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Fragrance.


Maska ePEONY Whitening / Brightening

Přírodní maska s výrazným bělícím - depigentačním a projasňujícím účinkem, parfemovaná esencí jasmínu.

Omega oleje rejuvenují unavenou pleť a zpevňují kožní ochrannou bariéru.

Ingredience: Paeonia Suffruticosa Flower Water, Canola Oil, Linseed Seed Extract, Shea Butter, Sugarcane Extract, Chondrus Crispus Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Xylitol, Safflower Seed Oil, Salvia Hispanica Seed Oil, Fragrance


Věděli jste, že

ePEONY profesionální masky mají FDA registraci "Whitening & Anti-Wrinkle Dual Functional Product".

ePEONY profesionální masky obsahují více než 40 druhů přírodních ingrediencí a žádné konzervační látky.

ePEONY profesionální masky využívají místo destilované vody, kterou jsou mnohé neprofesionální pleťové masky nasáklé jako nosnou látku 79% výtažek z Paeonia Suffruticosa ( pivoňka keřovitá ), který má excelentní protizánětlivé, antibakteriální a protiaknózní účinky, hydratuje, vyživuje pleť a péčuje o póry.

ePEONY profesionální masky podporují prokrvení pleti, což významně přispívá k její metabolické funkci a redukci volných radikálů.

Charakteristika ePEONY profesionálních masek

• Esence přírodních látek • Patentované přírodní ingredience • Multifunkční produkt • Funkce aromaterapie • Bez parabenů • Bezpečný produkt pro pleť • Produkt a výroba registrovaná dle CGMP (Cosmetic Good Manufacturing Practices) 

5 typů profesionálních masek, balení po 5ks á 25g

Profesionální použití

Odlíčení a očištění pleti - Rovnoměrné pokrytí obličeje maskou - Působení po dobu 10-20 minut - Po sejmutí masky není nutné pleť čistit.Tyto masky využívá 250 značek ve 25 zemích světa. 

Přidejte se k nám...Chcete vědět více? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás.

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.