Registrace geneO+

Zaregistrujte si Vaše geneO+  a získejte výhody

Dovolte, abychom Vás informovali, že jsme výhradním autorizovaným zastoupením firmy Pollogen, výrobce přístroje geneO+ pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Váš přístroj byl zakoupen prostřednictvím předchozího zastoupení výrobce, zaregistujte si jej proto prosím u nás a získejte výhodné ceny spotřebního materiálu a za Vaši první objednávku dokonce spotřební materiál zdarma ( 1 sada na 6 ošetření ! ). 

Naše aktuální ceny: NeoRevive - 1 sada/6ks ... 1.610Kč ( 65 € ), NeoBright - 1 sada/6ks ... 1.720 Kč ( 69 € ). Uvedené ceny bez DPH. 

Nabízíme Vám v případě potřeby rychlý odborný servis včetně preventivního servisu v souladu s legislativou, záložní jednotky pro případ Vašeho výpadku a jistotu návaznosti na servis výrobce.

Dále uživatelská zaškolení s certifikátem pro Váš personál a marketingovou podporu i možnost dokoupení dalších aplikačních hlavic kompatibilních s platformou geneO+.

Především Vám však nabízíme jako jeden z největších dodavateů lékařských a beauty technologií spolupráci a další možný rozvoj Vašeho pracoviště.

Vážíme si Vaší spolupráce. Více informací o technologii geneO+ naleznete zde.

Se srdečným pozdravem Ing. Tomáš Hadrbolec, jednatel.

Registrace - kontaktní informace a informace o přístroji