Novinka: 

Unikátní dvoufázového ošetření OxyGeneo OxyPods

Vše, co jste si na OxyGeneo zamilovali, přenesené na ještě vyšší úroveň...

Nová generace aktivních ingrediencí v nových kapslích OxyPods.  Tři druhy kapslí - tři nová ošetření. Inertní stav ingrediencí až do aktivace reakcí s geneO+ Primer gelem. Trojí efekt přirozeného prokysličení, exfoliate a spuštění účinku aktivních ingrediencí. GeneO OxyPods ošetření je završeno druhou fází - aplikací séra pro výživu a relaxaci pokožky. Výsledkem je velmi unikátní ošetření obličeje s okamžitými i dlouhodobými výsledky.

GeneO+ Balance - Hloubkové vyčištění

Hloubkové vyčištění •• Rovnováha mastné pleti

Zlepšení textury •• Eliminace nežádoucího lesku pleti

GeneO+ Revive - Antiaging

Oživení unavené pleti •• Redukce vrásek a linek •• Zlepšení textury pleti

Vyhlazení pleti •• Refresh a rejuvenace

GeneO+ Illuminate - Projasnění pleti

Sjednocení nerovnoměrného tónu pleti •• Zlepšení pigmentace

Zlepšení textury pleti •• Vyhlazení pleti •• Záruka mladistvého vzhledu pleti

GeneO+ evergreen profi - beauty péče

Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám. GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti: 

  • TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting 
  • NeoRevive gelová oxy-séra na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou 
  • NeoBright gelová oxy-séra navíc odstraní pigmentace 

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením.

Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze. To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti, vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní. 

Významná hydratace a výživa pleti, redukce jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu plůeti. To vše bezbolestně a rychle, s bezprostředními výsledky.

3 terapie v 1 ošetření

Klasická séra NeoBright a NeoRevive

Hluboká infuze. Kvalitní aktivní látky. 
Vynikající výsledky proti stárnutí.

Každém ošetření OxyGeneo™ vás vrátí v čase zpět. Vyberte si oxy-sérum, která vyhovuje specifickým požadavkům vaší pleti:

NeoBright™ oxy-sérum

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová = pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová = zesvětlení kůže

Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NeoRevive™ oxy-sérum

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek

Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

Jak funguje oxyGeneo ?

1. EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

2. INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive™ nebo NeoBright™.

3. OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

Jak funguje TriPollar radiofrekvence ?

TriPollar radiofrekvence

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Často kladené otázky

Co lze očekávat, vidět a cítit po ošetření OxyGeneo™?

Po ošetření OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Jak často mohu mít ošetření OxyGeneo™?

K terapii kožních problémů, jako je poškození sluncem nebo akné je doporučeno jedno ošetření týdně. OxyGeneo™ jednou za měsíc je perfektní dlouhodobě udržovací program proti stárnutí. Váš specialista péče o pleť připraví plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jak OxyGeneo™ okysličuje pleť?

OxyGeneo™ využívá Bohrova efektu, který byl objeven Christianem Bohrem v roce 1904. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace CO2 na pleti dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř pleti. Použití kapslí CapsuGen a terapeutických gelových oxy-sér vytváří právě tuto žádoucí vysokou koncentraci CO2 mikrobublin a aktivuje tak Bohrův efekt. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti - vlatsním kyslíkem. Okysličování pokožky je prospěšné ve všech anti-aging a reparačních postupech ošetření pleti.

Co je OxyGeneo™ technologie?

OxyGeneo™ je inovativní technologie exfoliace pleti (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže), zvýšení úrovně okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť. Současně exfoliace spolu s okysličením pleti optimalizuje vstřebávání výživných látek obsažených v gelových oxy-sérech.

Mohu absolvovat ošetření OxyGeneo™, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné. Poraďte se se svým OxyGeneo™ expertem o vašich specifických kožních problémech.

Co je pro mě lepší, oxy-sérum NeoBright™ nebo NeoRevive™?

To záleží na typu a stavu vaší pleti. Váš specialista vám doporučí nejlepší oxy-sérum pro vás. Pokud máte pigmentované léze nebo tmavou pleť, pravděpodobně NeoBright™ oxy-sérum bude tou pravou volbou pro vás. Chcete-li zlepšit celkový vzhled pokožky a zmenšit póry, NeoRevive™ oxy-sérum by mohlo být lepší, případně i kombinace obou. Opět platí, že nejlepší zdroj je váš profesionální odborník, který byl dobře vyškolen k použití GENEO.

Budu po ošetření OxyGeneo™ vypadat lépe?

Samozřejmě ano ! Terapie OxyGeneo™ má bezprostřední účinky. Blíží-li se např. vaše významná událost, naplánujte si terapii OxyGeneo™ na stejný den nebo o den dříve.

Pocit z ošetření OxyGeneo™ ?

Ošetření OxyGeneo™ je vnímáno jako příjemná masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak jako např. u mikro-dermabraze. Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující. Klienti s citlivějším typem pleti můžou cítit pocit tepla na kůži během první části ošetření a pocit působení aktivních gelových oxy-sér v druhé části ošetření.


geneO+ lifestyle galerie

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás:

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.