geneO+
Patentovaná terapie s oxy-séry

Upozorňujeme zákazníky na výskyt čínských napodobenin patentovaného přístroje geneO+. Jedná se o zdraví nebezpečné přístroje a spotřební materiál. Jejich dovoz, distribuce a používání je porušením autorských práv vlastníků, kteří si vyhrazují právo na náhradu škody. Podle platné legislativy jde také o celní delikt s možností zabavení bez náhrady. Ušetřete si problémy, jednejte pouze s autorizovaným dovozcem originálních, patentově chráněných přístrojů geneO+, kterým je společnost Beneficium. Děkujeme Vám :-)

Mezinárodně patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v "Journal of Drugs in Dermatology" uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem ostatním známým metodám. GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti: 

  • TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting 
  • NeoRevive oxy-sérum na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou 
  • NeoBright oxy-sérum navíc odstraní pigmentace 

Gelová séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okyslyčením.

Součástí zákroku je i šetrná mikrodermabraze. To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti, vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní. 

Významná hydratace a výživa pleti, redukce jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu plůeti. To vše bezbolestně a rychle, s bezprostředními výsledky.

3 terapie v 1 ošetření

Oxy-séra pro ošetření

Hluboká infuze. Kvalitní aktivní látky. 

Vynikající výsledky proti stárnutí.

Každém ošetření OxyGeneo™ vás vrátí v čase zpět. Vyberte si oxy-sérum, která vyhovuje specifickým požadavkům vaší pleti:

NeoBright™ oxy-sérum

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová = pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová = zesvětlení kůže

Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NeoRevive™ oxy-sérum

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek

Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

Jak funguje OxyGeneo ?

1. EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

2. INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive™ nebo NeoBright™.

3. OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

Jak funguje TriPollar radiofrekvence?

TriPollar radiofrekvence

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Výsledky

Časté otázky a odpovědi

Co je OxyGeneo™ technologie?

OxyGeneo™ je inovativní technologie exfoliace pleti (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže), zvýšení úrovně okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť. Současně exfoliace spolu s okysličením pleti optimalizuje vstřebávání výživných látek obsažených v gelových oxy-sérech.

Jak OxyGeneo™ okysličuje pleť?

OxyGeneo™ využívá Bohrova efektu, který byl objeven Christianem Bohrem v roce 1904. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace CO2 na pleti dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř pleti. Použití kapslí CapsuGen a terapeutických gelových oxy-sér vytváří právě tuto žádoucí vysokou koncentraci CO2 mikrobublin a aktivuje tak Bohrův efekt. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti - vlatsním kyslíkem. Okysličování pokožky je prospěšné ve všech anti-aging a reparačních postupech ošetření pleti.

Pocit z ošetření OxyGeneo™ ?

Ošetření OxyGeneo™ je vnímáno jako příjemná masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak jako např. u mikro-dermabraze. Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující. Klienti s citlivějším typem pleti můžou cítit pocit tepla na kůži během první části ošetření a pocit působení aktivních gelových oxy-sér v druhé části ošetření.

Mohu absolvovat ošetření OxyGeneo™, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné. Poraďte se se svým OxyGeneo™ expertem o vašich specifických kožních problémech.

Co lze očekávat, vidět a cítit po ošetření OxyGeneo™?

Po ošetření OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Jak často mohu mít ošetření OxyGeneo™?

K terapii kožních problémů, jako je poškození sluncem nebo akné je doporučeno jedno ošetření týdně. OxyGeneo™ jednou za měsíc je perfektní dlouhodobě udržovací program proti stárnutí. Váš specialista péče o pleť připraví plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Budu po ošetření OxyGeneo™ vypadat lépe?

Samozřejmě ano ! Terapie OxyGeneo™ má bezprostřední účinky. Blíží-li se např. vaše významná událost, naplánujte si terapii OxyGeneo™ na stejný den nebo o den dříve.

Co je pro mě lepší, oxy-sérum NeoBright™ nebo NeoRevive™?

To záleží na typu a stavu vaší pleti. Váš specialista vám doporučí nejlepší oxy-sérum pro vás. Pokud máte pigmentované léze nebo tmavou pleť, pravděpodobně NeoBright™ oxy-sérum bude tou pravou volbou pro vás. Chcete-li zlepšit celkový vzhled pokožky a zmenšit póry, NeoRevive™ oxy-sérum by mohlo být lepší, případně i kombinace obou. Opět platí, že nejlepší zdroj je váš profesionální odborník, který byl dobře vyškolen k použití GENEO.

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás:

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.