Duální HIFU ultrazvuková technologie CENTRELESS Dual HIFU v systému založeném na klinicky ověřeném použití aplikačních transducérů nové generace CENTRELESS se zlepšeným prostorovým a tepelným profilem fokusovaných ultrazvukových bodů.

Obličejové aplikace

Neinvazivní zpevnění tkání, vypnutí pleti a rejuvenace

Lifting očního okolí

Redukce vrásek

Zlepšení kontur čelistní linie

Tělové aplikace:

Body Conturing

Eliminace a rozpouštění celulitidy

CENTRELESS je speciálně vyvinutý a patentově chráněný systém konkávního piezokeramického transducéru, který jako první řeší distorzi tvaru ultrazvukového paprsku způsobenou u všech ostatních výrobců kavitací mikrobublinek vzduchu přítomného v kapalném médiu transducéru.

Vrchol piezokeramického materiálu je u transducérů CENTRELESS právě pro tyto mikrobublinky prostupný a tím vytváří dokonalou geometrii přesně ohraničeného a fokusovaného koagulační bodu v požadované hloubce, bez rizika jeho posunu do jiné hloubky nebo epidermálního popálení, jak se stává u ostatních přístrojů a předchozích generací.

CENTRELESS technologie je nejen bezpečnější, riziko vzniku nežádoucích jevů je o více než 50% nižší, ale současně i maximalizuje žádoucí klinické efekty díky stabilním fokusovaným tepelným bodům vznikajících v přesně požadované hloubce tkáně, bez jakéhokoliv porušení vrstev tkáně nad nebo pod těmito body.

V současné době je uživatelům k dispozici 9 typů CENTRELESS transducérů nové generace.

Chci vědět víc: