.


.

NEO•ONE multiaplikační estetická platforma 8 v 1

NEO•ONE je nová generace výkonné modulární multiaplikační platformy zahrnující až 8 laserových, IPL a radiofrekvenčních technologií. Nejpopulárnějších estetická ošetření bezpečně a efektivně na jedné platformě pro každodenní praxi s vysokou zátěží.

NEO•ONE je navržen a vyvinut na základě znalostí a expertíz z mnoha let vývoje do svojí současné podoby předurčené vést ty estetické trhy, které dávají kromě vysoké kvality zákroků zvláštní zřetel také na poměr cena / výkon.

NEO•ONE je předurčen dominovat kombinací osvědčené technologie a robustního designu zajišťujícího maximální provozuschopnost, stabilitu, spolehlivost a efektivní, opakovatelné a bezpečné výsledky aplikací.

Díky naší více než dvacetileté odborné inženýrské zkušenosti v oblasti lékařských technologií jsme vybrali multi aplikační platformu NEO•ONE do našeho portfolia po pečlivém průzkumu trhu jako přístroj s nejlepším poměrem cena / výkon a vynikajícími klinickými výsledky. Dlouhá léta tak nebudete potřebovat jiný systém. Ověřeno nejvyšší CE certifikační autoritou - prestižní německou TUV Rheinland.

IPL & EPL 420nm - 1.200nm

Světlo širokého spektra představuje novou generaci proslulé technologie IPL, která je základem NEO•ONE a poskytuje všestrannost, bezpečnost a účinnost jako základ platformového systému. Dostupné ve variantě IPL hlavice nebo EPL hlavice ( s integrovanou radiofrekvencí ). Safírový light guide chlazený až na -5 st C. Sada aplikačních filtrů 420 / 510 / 560 / 610 / 640 nm - veškeré kožní chromatické indikace + trvalé epilace.

Long Pulse Nd:YAG 1.064nm

Nd:YAG laser typu LP ( s dlouhým pulsem ) je nejmodernější a uznávaná technologie pro neinvazivní odstraňování hlubokých i povrchních vaskulárních lézí. Fluence až 500 J/cm2 představuje lídra na současném trhu.

Q-switched Nd:YAG 1.064nm + 532nm

Q-switched NdYAG laser je špičkové technologické řešení pro široké indikace ošetření na všech typech pleti. Využívá poznatků selektivní dekompozice založené na narušení cílového chromoforu |( pigment, barvivo ) a jeho fragmentaci na malé částice, které jsou přirozeně pohlceny buněčnými mechanismy fagocytózy. Funguje efektivně a s prokázanou klinickou bezpečností na vlnových délkách 1.064nm a 532nm. Ideální pro tetováže a carbon peeling.  Vlnová délka 1064nm cílí na tmavé pigmenty ( černá, modrá ), zatímco vlnová délka 532nm cílí na červené, růžové, fialové a hnědé pigmenty bez výrazného poškození okolní tkáně. Vhodné též pro epidermální / dermální pigmentace a vaskulární léze.

Frakční ablativní laser Erbium:YAG 2.940nm

ResurF2940 je ablativní frakční laser Er:YAG vhodný např. na resurfacing, melasma, naevi, vrásky a jemné linky, nerovnoměrnou texturu pleti, fotopoškození pleti.

Vlnová délka frakčního laseru Erbium:YAG 2.940nm leží na absorpční špičce chromoforu, tj. vody - proto je po aplikaci prakticky jakkoliv malého množství laserové energie kůže rychle v místě zákroku odpařena, aniž by bylo generováno významné množství tepla. Zákrok tak představuje velmi šetrné, povrchové ošetření, které velmi rychle regeneruje.

Frakční neablativní Er:Glass laser 1.540nm

ResurF1540 je neablativní frakční laser Er:Glass vhodný např. na skin resurfacing, melasma, vrásky, jizvy ( např. po akné), striae, pozánětlivé hyperpigmentace. Laser emituje laserový paprsek vlnové délky 1.540nm rozdělený do množství mikroskopických paprsků, které vytvářejí tzv. frakční zóny ošetření ve zvolené cílené oblasti a zanechávají laserovými paprsky nepokrytou část cílené tkáně intaktní. Tato technika vede k rychlejší regeneraci a zhojení, než kdyby byla laserem ošetřena celá plocha, nejen ta částečná, frakční. Během laserem vyvolaného procesu resurfacingu je spuštěna rozsáhlá neokolageneze přispívající k mladšímu a zdravějšímu vzhledu pleti.  

Bipolární a unipolární radiofrekvence

Bipolární a unipolární aplikační koncovka s frekvencí 1 MHz mají výměnné nástavce velikosti 18mm, 28mm a 37mm. Unipolární aplikační koncovka je doplněna zpětnou elektrodou. Vysoký výkon 200Watt.

Proč je NEO•ONE nejlepším řešením?

Globální zkušenost s technologií NEO•ONE - multi aplikační platforma prodávaná na všech hlavních trzích světa s pevnou pozicí, reputací a neustálým rozvojem. Jasná ochrana vaší investice, nejlepší poměr cena / výkon na trhu !

NEO•ONE nabízí 50+ indikací ošetření s cílem vyhovět specifickým potřebám poskytovatelů a jejich klientů a nabídnout širokou škálu klinické a estetické léčby 

Maximální všestrannost NEO•ONE s více aplikačními hlavicemi znamená široké pokrytí oboru estetické medicíny. Široký výběr energií ( laserová, IPL, radiofrekvenční ), vlnových délek a velikostí spotu k zajištění přímočarých výsledků.

Pokročilá optická preciznost a bezpečnost - optimalizovaná laserová optika s vylepšenou kvalitou paprsku k zajištění maximální kontroly průniku energie bez tvorby zbytkového tepelného poškození, což výrazně zvyšuje bezpečnost postupu.

Specifikace, která nadchne:

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás:

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.