neOH+ CityPeel 

Tato procedura je nadstavbou geneO+, ale i samostatným revolučním ošetřením. 

Vodík je nejmenší a nejlehčí prvek v přírodě s velkou silou pro estetické využití. Díky své nízké hmotnosti dokáže proniknout hluboko do struktur pokožky až na buněčnou úroveň. Hlavním účinkem aktivního vodíku je selektivní neutralizace volných kyslíkových radikálů, což zpomaluje proces stárnutí pleti.

Každodenním vlivem života ve městě je nepříznivé působení tohoto prostředí plného chemických škodlivých látek na Vaši pleť. Pokud připočteme i ultrafialové záření, stres a kouření, dostáváme všechny hlavní důvody vzniku tzv. volných kyslíkových radikálů v pleti, které pleť a její kolagenní vlákna poškozují a rapidně zrychlující její stárnutí. Paradoxně síla, která umožňuje volným radikálům buňky poškodit jim také dává schopnost rychle se vázat na další vhodné prvky. Jen je třeba je dodat. Ale jaké prvky? A jak?

Základní a nejrozšířenější sloučenina života, jak jej známe, je voda obsahující vodík a kyslík. Škodlivé volné radikály kyslíku mají v pleti nestabilní strukturu, která jim dodává energii k poškozování buněk pleti, na druhou stranu se díky stejné energii mohou snadno spojit s jinými molekulami. Neobvyklé vlastnosti dodatečné molekuly aktivního vodíku spočívají v tom, že po zavedení do pleti se tyto molekuly spojí s nejreaktivnějšími a nejškodlivějšími volnými kyslíkovými radikály. V důsledku té nejběžnější chemické reakce v přírodě se volné kyslíkové radikály přeměňují na molekuly vody a všechny škodlivé vlivy v pleti jsou neutralizovány ! Tak jednoduchá je tato patentovaná myšlenka neOH+.

Vodík tak inhibuje škodlivé účinky volných radikálů, což vede k zastavení procesů stárnutí pokožky na buněčné úrovni a eliminaci všech škodlivých vlivů, kterým je pleť v 21.století běžně vystavena.

Přístroj neOH+ je kromě pěti dalších aplikačních hlavic, které jsou základem estetické péče, vybaven i hydrogen generátorem pro přípravu aktivního roztoku a jeho bezprostřední aplikaci do pleti vysokotlakým hydrafaciálním CityPeel ošetřením. Ošetření trvá jen několik minut a můžete jej zakomponovat prakticky do jakékoliv estetické péče, kterou klientům poskytujete (  třeba geneO+ Facial ). Výsledkem ošetření je nejen výše uvedená detoxikace od volných radikálů, ale i hluboké vyčištění pleti a pravidelnou aplikací i její velkolepé omlazení.  Až sem posunula tato revoluční aplikace CityPeel současnou top úroveň estetické péče.

CityPeel je nejméně invazivní čištění pleti, bezpečné, bezbolestné, při reakci radikálů vzniká nejbezpečnější sloučeniny - voda. Provádění ošetření nepředchází žádná příprava, kromě odstranění make-upu a zapnutí hydrogen generátoru přístroje neOH+ na 3 minuty před aplikací. Žádný spotřební materiál není třeba !


Jako bonus dodáváme přístroj neOH+ s dalšími pěti aplikačními hlavicemi: automatickou ultrazvukovou špachtlí, silným nefokusovaným ultrazvukem pro lipofilní i hydrofilní látky, silnou MultiPolar radiofrekvencí, nano-sprejem pro aktivní séra a hlavicí cold-hammer pro uzavření pleti na závěr všech estetických ošetření.