Osvědčená klasika:

oxygeneo s  NeoBright a NeoRevive

Hluboká infuze. Kvalitní aktivní látky. Vynikající anti aging efekt.

Každé ošetření oxygeneo terapie Vás vrátí v čase zpět, ať  jsou specifické požadavky pleti jakékoliv:

NeoBright™ oxy-sérum

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová = pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová = zesvětlení kůže

Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NeoRevive™ oxy-sérum

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek

Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

geneO+ lifestyle galerie

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás:

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.