Přehledně na jedné stránce. Čím vším se zabýváme a můžeme Vás dodat. Celkový i detailní pohled. Různá strukturovaná portfolia v naší nabídce. Dlouhodobá distribuce i jednorázové zakázky přístrojové techniky, která se vejde pod široký výraz #estetika. Prolistujte si vše, co u nás najdete v Celkovém portfoliu nebo v jednotlivých Tematických portfoliích.

TEMATICKÁ PORTFOLIA

Hledáte produkty světových lídrů? Nebo Bestsellery? Případně Realself portfolio nejvíce oceňované skutečnými klienty? Budujete vlastní značku, vlastní branding? Nebo chcete čistě individuální zakázku jen pro Vás? Pak Vám pomohou naše tematická portfolia:

Nejžádanější estetické procedury na světě a technologie, které Vám je umožní nabízet.

Vlastní cesta. Přístroje vlastní značky jsou zaručí nejlepší cenu a jasnou odlišnost od ostatních. Řešení pro každý rozpočet. Spolupracujeme při vývoji s renomovanými výrobci i nadějnými start-upy z celého světa.

Působíme celosvětově. Již více než 20 let jsme předním dodavatelem medicínských a estetických technologií. Našimi hlavními trhy jsou Česko, Slovensko, ale i EU, Rusko, Velká Británie a USA. Získali jsme ocenění 5.000 nejrychleji rostoucích evropských firem, ocenění Volksbank Medical Finance pro největšího dodavatele v Česku a AA rating - Certifikát mezinárodního kreditu

Individuální realizace požadavků na dovoz a vývoz techniky i spotřebního materiálu. Nechte se inspirovat některými ukázkami - nebo nás inspirujte svými nápady...

Chci vědět víc: