Inovativní platforma sestávající ze 4 modulů: radiofrekvence na prohřátí pleti, ultrazvuk na zažehlení hydrofilních sér do pleti, iono lifting s ovlivněním propustnosti membrán kožních buněk zvyšující účinnost absorpce kosmeceutik a hydrafaciální AquaLux peeling, který proudem několika druhů aktivních sér se spirálovým prouděním speciálními vortexovými koncovkami spojuje v jediné aplikaci možnosti hloubkového vyčištění pleti s intenzivní hydratací, regenerací, zlepšením její textury a ochranou před vnějšími nepříznivými vlivy. K výrazným účinkům dochází také u pleti poškozené sluncem, u jemných linek a vrásek, mastné pleti, mílií, začervenání i u akné. Podtlaková funkce pak zajišťuje extrakci částic z kůže i zrohovatělých kožnách buněk.

Aplikace je rychlá, účinná, příjemná a přizpůsobená každému typu a struktuře pleti. Bezprostřední výsledky jsou bez vedlejších účinků a bez hojení. 

Profacial umožňuje vytvoření velkého množství protokolů ošetření, přesně podle typu a problémů pleti každé klientky a kombinaci s Vašimi kosmetickmi řadami i dalšími přístroji.

Aktivní séra: PS1 AHA - Lactic Acid, PS2 BHA Salicylic Acid, PS3 Hyaluronic Acid & EGF & Nutrients


Chci vědět víc: