U-BOX je novinkou estetické péče: neinvazivní lifting fokusovaným ultrazvukem CENTRELESS HIFU dokáže zpevnit kontury obličeje, krku i dekoltu a vyhladit linky a vrásky.

U-BOX je nová generace ultraterapie: selektivní, vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk jako jediná známá forma energie, která umí proniknout bez utlumení nebo bez nežádoucího ovlivnění tkáně až do požadované hloubky a teprve tam vytvořit požadovaný efekt.

Jak to dokáže? U-BOX funguje v oblasti ultrazvuku podobně, jako slunce a lupa v oblasti světla: přivede energii do dané vzdálenosti "od lupy", kde ji zkoncentruje a vytvoří malý bod s vysokou teplotou, který je příčinou mikroskopické koagulace tkáně. Tisíce takto vzniklých bodů v přesně dané hloubce tkáně vytvoří efekt, kterému nejlépe odpovídá popis neinvazivní alternativa chirurgického liftingu.

U-BOX se neinvazovně pohybuje v hloubce 4.5mm, kde zpevňuje platysmu nebo v hloubce 3.0mm, kde podporuje masivní tvorbu nového kolagenu zodpovědného za pevný a mladistvý vzhled pleti, i v hloubce 1.5mm, kde vyhladí povrchové vrásky a linky. 

Chci vědět víc: