Endermo+

Co je Endermologie ?

Původně byla endermologie vyvinuta v 80.letech jako metoda regenerace popálenin a jizev, která se však stala populární později, díky, prokázanému působení na redukci celulitidy.

Podle odborníků na prestižní Mayo Clinic v USA nejsou výsledky u Endermologie - ošetření typu LPG - trvalé, celulitidu není možné endermologií odstranit, pouze dočasně, obvykle po dobu pokračujících ošetření zlepšit její vzhled.

Co je Endermo+ ?

Nový koncept Endermologie nazvaný Endermo+ vychází z konceptu schváleného FDA pro redukci celulitidy pomocí pasivního působení na tkáně - a to masáží, rolujícími válečky a manipulací. Na rozdíl od původní mechanicko-vakuové metodě však působí aktivními energiemi, které působí jako katalyzátor strukturálních změn: radiofrekvenční energie vypíná tkáň aktivací kolagenu a fibroblastů, ultrazvuková energie trvale odstraňuje tukové buňky kavitací, zatímco světelná energie specifických vlnových délek v oblasti červeného a infračerveného světla pomáhá vyšší úrovni metabolické aktivity tkání. Endermo+ tak dosahuje díky aktivním aplikovaným energiím trvalejších výsledků, po jejichž dosažení je sice možné v ošetřeních pokračovat - není to ale na rozdíl od původní Endermołogie nutné. Bonusem pro klienta také je, že není nutné použití speciálních obleků pro aplikaci. Endermo+ je tak komplexní sofistikovanou péčí o celé tělo i obličej.

Co je vlastně celulitida a co ji způsobuje?

Celulitidu můžeme vzhledem přirovnat k pomerančové kůře. Tímto syndromem trpí mnoho žen v lokalitách stehen, boků a hýždí. Celulitida je způsobena tukovými buňkami v podkoží, které zadržují toxiny a vodu. Vakuově-masážní část Endermo+ ošetření zrychluje zpracování těchto metabolitů lymfatickým systémem. Aplikované aktivní energie pak vytvářejí strukturální změny. Výsledkem je tak vyšší a trvalejší úroveň ošetření více odpovídající současným vědeckým poznatkům.

Co má na celulitidu vliv?

Stravování - celulitidu zhoršuje vysoký přijem karbohydrátů, tuků a soli a také nízký příjem vlákniny: celozrnných výrobků, ovoce a zeleniny, ořechů, semen a luštěnin.

Životní styl - celulitidu nepříznivě ovlivňuje kouření, příznivě cvičení. Je vhodné vyhýbat se dlouhému stání nebo sezení v jedné pozici.

Oblečení - celulitidu ovlivňuje průtok krve tkání, takže příliš těsné oblečení omezující průtok krve do končetin na ni má nepříznivý vliv.

Dispoziční faktory - jsou známy geny, které mají na celulitidu nepříznivý vliv, stejně tak i pomalý metabolismus nebo nedostatečnost krevního oběhového systému.

Hormony - na celulitidu má vliv insulin, noradrenalin, estrogen, prolactin a hormony štítné žlázy. 


Chcete vědět více? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás.

Podmínky zpracování odeslaných údajů ( GDPR ) najdete zde.